15.9.2020 od 14:00 do 18:00 pořádáme v rámci Komunitního centra při CČSH ve spolupráci s Nízkoprahovým klubem Husita a Náboženskou obcí CČSH v Praze 3 třetí Běh pro Husitu. Tímto vás zveme za celé Husitské centrum o.p.s. na tuto akci, která se bude konat na Vítkově.

Naším cílem je propojovat skupiny, které se v běžném životě k sobě nemají šanci přiblížit, ukázat jejich specifika, talenty, způsoby myšlení a během společných aktivit zjistit, v čem jsme stejní a co se od sebe můžeme navzájem učit. Hlavní myšlenkou je společný běh, který odkazuje na to, že máme kus společné cesty a společný cíl.

Tím cílem je udělat něco pro své zdraví, pobavit se a seznámit se s lidmi, s kterými sdílíme společný prostor k životu. Na konci běhu u Vítkovského památníku bude stage, kde proběhnou vystoupení Slam poerty, skupiny UGC a taneční vystoupení souborů, které podporuje NPK Husita. Budete si též moct užít workshop jógy, pod vedením ředitelky služeb Husitského centra o.p.s. Lucie Haškové a dalších doprovodných aktivit.

Budeme rádi, když s námi poběžíte! Či jen svou přítomností přispějete k tomu, aby tato akce pomohla bořit bariéry mezi lidmi!
https://www.facebook.com/events/369532610704131/